YÖNETİM KURULUMUZ

Livio Manzini  

Yönetim Kurulu Başkanı
Livio Manzini

Bell Holding Yönetim kurulu Başkanı 1994 yılından beri Türkiyede Faaliyet gösteren Türkiye'de İnsan Kaynakları ve İstihdam alanında sektörünün öncüsü Adecco Türkiye nin kurucusu ve ...
2007 Nisan ayından beri başkanlık görevini sürdürüyor.


Ayşe Nazmiye Uça  

Yönetim Kurulu Üyesi
Ayşe Nazmiye Uça

Datassist Bordro Servisi Genel Müdürü ve Exelect işe alım firmasının CEO görevini yürütmekte.

Derneğin kuruluş projesini oluşturan ve kuruluşunda bu yana yönetimde olan Ayşe Nazmiye Uça 2207-2008 döneminde Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.


Altug Yaka  

Yönetim Kurulu Üyesi
Altug Yaka

Managing Director

1967 yilinda Istanbulda dogdu. Ilk ogrenimini Hasan AliYucel , orta ogrenimini Fransiz Saint Benoit lisesinde tamamladiktna sonra Bilkent Univertesi Hotel management bolumunden mezun oldu.

Is hayatina 1990 Aralik ayinda Swissotel istanbulda basladi. Chicago ve Boston swissotel’de yaklasik 4 sene boyunca yurt disi operasyon mudurluk gorevlerini ustlendi. En son Satis-Pazarlamadan sorumlu Direktor olarak gorev yapti. 1998 yilinda dunyanin en buyuk hazir ofis saglayan sirteki Regus’da goreve basladi. Orta dogu,Kuzey Afrika ve Turkiye ve Yunanistandan sorumlu Is gelistirme direktoru olarak gorev aldiktan sonra 2003 yilinda Vedior Insan Kaynaklari firmasina Genel Mudur olarak atandi yaklasik 2,5 sene bu gorevde calisti. 2006 Ocak ayindan itibaren de Randstad Insan kaynaklari firmasinin Genel Mudur gorevini yurutuyor.

Evli ve bir cocuk babasi.


 

Yönetim Kurulu Üyesi
Kerim Paker

KRM Select

Kerim Paker Saint Joseph Lisesi'nden mezun olduktan sonra University of Rochester'de mühendislik eğitimi almış ve kısa bir aranın ardından Carnegie Mellon Universitesi'de İşletme Master'ı yapmıştır. Çeşitli endüstrilere süreç yönetimi konusunda danışmanlık yapan Kerim Paker Nisan 2006'dan itibaren KRM Yönetim Danışmanlık A.Ş.'nin Yönetici Ortağı çalışmaktadır. 1998 yılından beri İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Bölümü'nde çeşitli dersler veren Kerim Paker Toplum Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Terakki Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi, ve Saint Joseph'liler Derneği Disiplin Kurulu Üyesidir.


 

Yönetim Kurulu Üyesi
Leyla Spencer

Spagler Fox

Leyla İstanbul Alman Lisesi ve  Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oluştur. Medikal, Hizmet ve Tekstil sektörlerini  takiben son 10 yılı insan kaynakları danışmanlık alanını da kapsayan toplam 16 yıllık iş tecrübesi vardır.   Üst Düzey Yönetici Araştırma, Yönetim Değerlendirme, İnsan Kaynakları süreç tasarımı ve gelişimi, ve insane kaynakları konusunda dış kaynak kullanımı alanlarında uzmanlaşmıştır.

Halen SpenglerFox Türkiye ve Güney Avrupa Bölge Direktörü olan Leyla Spencer ÖİBD ve Türkiyede Ingiliz Ticaret ODASI yönetim kurulu üyesidir.

ÜYELERİMİZ