YÖNETİM KURULUMUZ

Tibet Eğrioğlu  

Yönetim Kurulu Başkanı
Tibet Eğrioğlu

Managing Director

İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Londra'daki Davis' College'da bir yıl lise üstü eğitim aldı. 1985-89 arasında Üniversite eğitimini US IU California'da uluslararası işletme bölümünden mezun olarak tamamladı .

İş hayatına 1989 yılında Türkiye'de, AC Nielsen-Zet de part-time anketör olarak başladı ve 1 yıl süre ile görev aldı. Daha sonra Hür Hayat Sigorta'da 2 yıl satış ve pazarlama müdür yardımcısı, Emek Hayat Sigorta'da 3 yıl Direkt Satış Müdürü olarak çalıştı. 1994'te Pepsi'ye geçerek 1 yıl Doğrudan Satış Müdürlüğü yaptı. 1995-97 yılları arasında DHL'de İstanbul Satış Müdürü olarak çalıştı.

İlk üst düzey yöneticilik deneyimini Doğan Hayat Sigorta'da, genel müdür yardımcısı olarak yaptı. 3 yıl sonra Accor Services'e geçti ve 7 yıl Accor Services Türkiye'de Genel Müdür Yardımcısı ve Accor Services'e bağlı 3 şirketin İcra Kurulu Üyeliğini sürdürdü.

Kasım 2006 tarihinde Adecco Türkiye Genel Müdürü olarak atanan Tibet Eğrioğlu, Kasım 2008 tarihinden itibaren Adecco Türkiye Genel Müdürlüğü görevinin yanı sıra Adecco Doğu Avrupa ve Türkiye Bölge Direktörlüğü görevini sürdürmektedir.


 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Altug Yaka

1967 yılında İstanbulda doğdu. İlk öğrenimini Hasan Ali Yücel, orta öğrenimini Fransiz Saint Benoit lisesinde tamamladıktan sonra Bilkent Univertesi Hotel management bölümünden mezun oldu.

İş hayatına 1990 Aralık ayında Swissotel istanbulda başladı. Chicago ve Boston swissotel’de yaklaşık 4 sene boyunca yurt dışı operasyon müdürlük görevlerini üstlendi. En son Satış-Pazarlamadan sorumlu Direktör olarak görev yaptı. 1998 yılında dünyanın en büyük hazır ofis sağlayan şirteki Regus’da göreve başladı. Orta doğu, Kuzey Afrika ve Türkiye ve Yunanistandan sorumlu iş geliştirme direktörü olarak görev aldıktan sonra 2003 yılında Vedior İnsan Kaynakları firmasına Genel Müdür olarak atandı yaklaşık 2,5 sene bu görevde çalıştı. 2006 Ocak ayından itibaren de Randstad insan kaynakları firmasının Genel Müdür görevini yürütüyor.

Evli ve bir çocuk babası.


Ayşe Nazmiye Uça  

Genel Sekreter
Ayşe Nazmiye Uça

Datassist Bordro Servisi Genel Müdürü ve Exelect işe alım firmasının CEO görevini yürütmekte.

Derneğin kuruluş projesini oluşturan ve kuruluşunda bu yana yönetimde olan Ayşe Nazmiye Uça 2007-2008 döneminde Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.


 

Yönetim Kurulu Üyesi
Kerim Paker

KRM Select

Kerim Paker Saint Joseph Lisesi'nden mezun olduktan sonra University of Rochester'de mühendislik eğitimi almış ve kısa bir aranın ardından Carnegie Mellon Universitesi'de İşletme Master'ı yapmıştır. Çeşitli endüstrilere süreç yönetimi konusunda danışmanlık yapan Kerim Paker Nisan 2006'dan itibaren KRM Yönetim Danışmanlık A.Ş.'nin Yönetici Ortağı çalışmaktadır. 1998 yılından beri İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde İşletme Bölümü'nde çeşitli dersler veren Kerim Paker Toplum Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Terakki Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi, ve Saint Joseph'liler Derneği Disiplin Kurulu Üyesidir.


 

Yönetim Kurulu Üyesi
Leyla Spencer

Spagler Fox

Leyla İstanbul Alman Lisesi ve  Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oluştur. Medikal, Hizmet ve Tekstil sektörlerini  takiben son 10 yılı insan kaynakları danışmanlık alanını da kapsayan toplam 16 yıllık iş tecrübesi vardır. Üst Düzey Yönetici Araştırma, Yönetim Değerlendirme, İnsan Kaynakları süreç tasarımı ve gelişimi, ve insane kaynakları konusunda dış kaynak kullanımı alanlarında uzmanlaşmıştır.

Halen SpenglerFox Türkiye ve Güney Avrupa Bölge Direktörü olan Leyla Spencer ÖİBD ve Türkiyede Ingiliz Ticaret ODASI yönetim kurulu üyesidir.

ÜYELERİMİZ

Üye Adı-Soyadı Şirket Logosu Şirketi Şirketin İnternet Adresi

Livio MANZINI

Assiye YILDIRIM

Tibet EĞRİOĞLU

Adecco www.adecco.com.tr

Mehtap ALANYALI

Merih ALANYALI

Alanyalı&Alanyalı www.alanyali.com

Hasan ALTUNKAYA

Suna ALTUNKAYA

Dataexpert

www.dataexpertonline.net

www.dataexpert.com.tr

Ayşe Nazmiye UCA -YILMAZ

Jale BENGİLER

Datassist www.datassist.com.tr

Arzu SARAÇOĞLU

Sükrü SARAÇOĞLU

EPS Ekspres Personel

EPS Danışmanlık

www.eps.com.tr
Selçuk AYLAR
Business Network Center www.bncturkey.com
Alihan IRMAKKESEN

Aylin ÇOSKUNOĞLU
HRM www. hrm.com.tr
Derya Türkkorkmaz
Kelly Services www.kellyservices.com.tr

Aylin ÖZÇELİK

Kerim PAKER

Karamik

KRM Yön. Danışmanlık

www.krm.com.tr
Ebru COŞ
Man Power www.manpower.com.tr

Leon BOVETE

Murat Kaan GÜNERİ

MKG Partners www.mkg-partners.com


Ayşe ÖZTUNA

Pinar ŞENKOŞ

Profil International www.profilinternational.com

Murat DEMİROGLU

Senem TUNCAY

PWC www.pwc.com
Altuğ YAKA Randstad Work Solutions www.randstad.com.tr

Esra ELBAN

Leyla SPENCER

Spengler Fox www.spenglerfox.com


Deniz Ceylan

KILIÇLIOĞLU

Yenibiris İ. Kaynaklari www.yenibiris.com